Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Burri hap regjistrimin e kameras në shtëpi, mbetet pa fjalë nga ajo që sheh

Një burrë ka mbetur pa fjalë kur ka hapur regjistrimet e kameras së sigurisë në shtëpinë e tij dhe ka parë duke u endur në banesë fantazmën e një djali dhe qenin e tij.

Burri tha se ata po endeshin nëpër shtëpi në orët e para të mëngjesit.

Joey Nolan pretendon se vizitorët e çuditshëm ’ecnin nëpër kuzhinë’.

“Ende nuk e di e nuk i besoj syve se kush mund të ishte ne shtepine time ate mengjes te 8 gushtit”, tha ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.