Burri hap regjistrimin e kameras në shtëpi, mbetet pa fjalë nga ajo që sheh

Kliko per me shume info

Një burrë ka mbetur pa fjalë kur ka hapur regjistrimet e kameras së sigurisë në shtëpinë e tij dhe ka parë duke u endur në banesë fantazmën e një djali dhe qenin e tij.

Burri tha se ata po endeshin nëpër shtëpi në orët e para të mëngjesit.

Kliko per me shume info

Joey Nolan pretendon se vizitorët e çuditshëm ’ecnin nëpër kuzhinë’.

“Ende nuk e di e nuk i besoj syve se kush mund të ishte ne shtepine time ate mengjes te 8 gushtit”, tha ai.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here