Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Juventus dyfishon shifrat me Ronaldon, por çfarë ndodh

Nuk mund të mungonte Cristiano Ronaldo.

Pas golit të Chiellinit Juventus dyfishoi rezultatin falë golit të yllit portugez, i shënuar në minutën e 34 të takimit.

Por ka qenë vendimi i VAR më pas që e ka konsideruar të pavlefshëm golin e ish lojtarit të Real Madrid.

Sfida në “Tardini” po flet vetëm për kampionët, ndërsa Parmës do ti duhet vetëm të mos pësojë më shumë gola.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.