Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Supergoli i Hygor, Vllaznia mposht Laçin

Vllaznia ka mposhtur Laçin me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e parë të Kategorisë Superiore.

Supergoli i brazilianit Hygor në fundin e pjesës së parë i dhuroi triumfin skuadrës së Mirsad Jonuz, që u tregua më kërkuese në këtë sfidë.

Nuk munguan rastet e shënimit as për Laçin e Starovës, që u hodh në sulm në minutat e fundit të ndeshjes, por pa rezultat.

Duhet theksuar pjesëmarrja e konsiderueshme e tifozëve shkodranë, të cilët mbështetën skuadrën e tyre, në këtë sfidë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.