Sport

Tirana shënon dy gola brenda dy minutash

Tirana ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Luftëtarit në ndeshjen e javës së parë në Superligë.

Në minutën e 30’ pas një gabimi në mbrojtjen e miqve, përfiton Halili që i jep një pasim Dungës, dhe ky i fundit nuk fal përballë Paiteris.

Pas dy minutash, Hasani jep një pasim perfekt për Halilin, dhe ky i fundit nuk fal i vetëm me Paiteris.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close