Tirana shënon dy gola brenda dy minutash

Kliko per me shume info

Tirana ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Luftëtarit në ndeshjen e javës së parë në Superligë.

Në minutën e 30’ pas një gabimi në mbrojtjen e miqve, përfiton Halili që i jep një pasim Dungës, dhe ky i fundit nuk fal përballë Paiteris.

Kliko per me shume info

Pas dy minutash, Hasani jep një pasim perfekt për Halilin, dhe ky i fundit nuk fal i vetëm me Paiteris.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here