Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i trefishtë në Tepelenë, makinat bëhen “copë”

Një aksident ka ndodhur në fshatin Kras të Tepelenës, ku janP përplasur 3 makina.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur persona të lënduar rëndë por vetëm tronditje.

Ndërkohë dëmet materiale janë të mëdha si pasojë e përplasjes së fortë. Në aksident janë përfshirë një automjet tip ‘Benz’ një ‘Volkswagen’ si dhe një furgon mallrash.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti mund të jetë bërë shpejtësia dhe parakalimi i gabuar i automjeteve të përfshira në aksident.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.