Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Çfarë po ndodh? Vajza sulmon nënën në Prishtinë

Sherret në familjet shqiptare sa vijnë e shtohen. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku mësohet se vajza ka sulmuar fizikisht nënë e saj.

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tyre, ndërsa policia ka shoqëruar menjëherë vajzën agresore, raportojnë mediat kosovare.

Nëna e dhunuar është dërguar për kujdes mjekësor. Grupi hetimor ka marrë në pyetje vajzën dhe po punon për zbulimin e shkaqeve të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.