Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dasma kthehet në tragjedi, çifti vdes 5 minuta pas ceremonisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas ku një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Harley Morgan, 19-vjeç and Rhiannon Boudreaux 20-vjeç po udhëtonin me makinën e tyre kur një kamion që transportonte një traktor i goditi fort në autostradë dhe për pasojë çifti i ri ndërroi jetë në ditën më të bukur.

Sipas dëshmitarëve mjeti ku ndodheshin dy të rinjtë u rrotullua disa herë.

Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet per zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.