Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gjendet delfini i ngordhur në breg të detit në Hamallaj

0

Një delfin i ngordhur është gjetur nga pushuesit në Hamallaj. Delfini i ngordhur pluskonte në breg të detit.

Mesa duket Delfini duhet të ketë disa ditë që ka ngordhur dhe rrymat detare e kane nxjerrë atë në breg.

Nuk dihet nëse Delfini ka ngordhur në mënyre natyrale apo për shkak të ndonjë peshkarexhe.

Leave A Reply

Your email address will not be published.