Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Horror në Sarandë, qeni masakron 70-vjeçarin, mjekët i presin krahun

FOTO ILUSTRUESE

Një qen sulmoi një 70-vjeçar, i cili ndodhet në gjendje kritike për jetën si pasojë e kafshimeve të shumta.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Mursi të Sarandës, ku 70-vjeçari, Sotir Zisi, u sulmua nga një qen.

Policia thotë se qeni i ka shkaktuar të moshuarit dëmtime të shumta, në këmbë, krah dhe fyt.

Ndërkohë mjekët i kanë prerë krahun 70-vjeçarit në përpjekje për t’i shpëtuar jetën.

Gjithsesi gjendja shëndetësore e të moshuarit paraqitet mjaft e rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.