Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kështu dukej Kejvina Kthella para se të bëhej e famshme

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, është kthyer në një ndër vajzat më të njohura e të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ajo mori vëmendjen e të gjithëve me format seksi e pozat joshëse, ndërsa tashmë numëron mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.

Sot është një ndër modelet më të njohura, por jeni kuriozë të dini si dukej velina para famës?

Vetë Kejvina ka ndarë me ndjekësit në Instastory një pozë të vjetër të sajën, ku shfaqet shumë më e vogël në moshë. “Mini Kejvina”- shkruan ajo krahas fotos ku ka pozuar duke qeshur dhe ne na duket identike siç është dhe sot me të njëjtën buzëqeshje të ëmbël dhe sy që shkëlqejnë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.