Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rama u jep lajmin e mirë qytetarëve të Lushnjes

Kryeministri Edi Rama ka dhene nje mesazh te rendesishem per qytetaret e Lushnjes ne lidhje me sherbimet spitalore qe ata do te marrin tek poliklinika e re.

Njoftimi i Rames: SE SHPEJTI… çel dyert Poliklinika e Lushnjës, e cila është pjesë e Programit Kombëtar 300 Qendra Shëndetësore Bashkëkohore?

Patjetër që shëndetësia ka ende shumë nevoja, po kush thotë se ishte më mirë kur ishte më keq, duhet të ushtrojë më shumë kujtesën?

80 qendra shëndetësore të reja vjet, 100 deri në fund të këtij viti dhe 120 të tjera vitin e ardhshëm, nuk janë asnjë mrekulli, por ama janë një ndryshim dita me natën, krahasuar nga gjendja e luftës prej ku u nisëm?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.