Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vodhën lokalin në Dhërmi, arrestohen 3 të rinj

Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë 3 persona për vjedhje.

Burime nga blutë bëjnë me dije se janë arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit:

– P. Xh., 23 vjeç, banues në Dhërmi.

– K. Xh., 21 vjeç, banues në Dhërmi.

– D. H., 31 vjeç, banues në Dhërmi.

Kapja dhe arrestimi i tyre u bë pasi këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin, në lokalin e shtetases V.C në Dhërmi, kanë vjedhur një sasi parash prej 50.000 lekë të rinj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.