Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zjarr në Krujë, rrezikohet linja e tensionit Shqipëri-Kroaci

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e kësaj të diele në Krastë të Krujës.

Sipas informacioneve, si pasojë e zjarrit është djegur një sipërfaqe e konsiderueshme me pisha.

Nga zjarri rrezikohet edhe linja e tensionit të lartë Shqipëri-Kroaci.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.