Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Misteri: Gjendet e plagosur me armë 50 vjeçarja në Shkozet

Mbasditen e sotme është gjendur e plagosur me armë zjarri brenda banesës së saj, 50 vjeçarja Rufajete Azisolli. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 14 Shkozet.

Rufajet Azisolli u gjet e plagosur me plumb në kokë dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ajo po transportohet me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.
Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.