Merr flakë makina, plagoset shoferi

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë mbrëmjes që lamë pas në Dhërmi. Një mjet ka marrë flakë si pasojë e rrjedhjes së gazit, dhe kjo ka bërë që drejtuesi të marrë lëndime.

Mjeti ka qenë në ecje në momentet kur ka marrë flakë, dhe fatmirësisht drejtuesi i tij ka dalë në kohë, pasi pasojat mund të kishin qenë edhe më të mëdha.

Kliko per me shume info

Nuk dihet ende identiteti i drejtuesit të mjetit që ka mbetur i plagosur

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here