Njihuni me deputeten e bukur shqiptare

Kliko per me shume info

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media.

Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete. Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot.

Kliko per me shume info

Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune. Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete.

Mësohet se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë.

loading...

1 COMMENT

  1. Tani do mblidhet Elisa , Blerina, Rudina e te tjera e do e shkarkojne Murrizin pa ngjyre. Kush do e zere vendin e tij? Me ke do beje pazar Rama? I hapet pune qeverise kot..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here