Kryemadhi pas takimit me Bashën: Largimi i Edi Ramës, kusht i shqiptarëve!

Kliko per me shume info

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar sot se aksioni opozitar do të vazhdojë dhe largimi i kryeministrit Edi Rama mbetet kusht për shqiptarët.

Deklarata u bë pas takimit të Kryemadhit me kryetarin e opozitës Lulzim Basha në selinë e PD-së. “Më 30 qershor u vërtetua se shqiptarët nuk e duan Ramën”, theksoi Kryemadhi.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here