Kosova - Rajoni

E FUNDIT/ Masakër në Prishtinë, 4 të vrarë në mes të qytetit me kallashnikov

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës.

Në vend të ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia. Deri më tani nuk dihen rrethanat dhe motivet e kësaj vrasjeje.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë thënë se aty e kanë parë një person me kallashnikov.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close