Sherr mes dy të rinjve në Bulqizë, 20-vjecari goditet për vdekje me thikë

Kliko per me shume info

Një i ri 20 vjeç në Bulqizë ka humbur jetën pas një sherri me thika. Konflikti ishte midis tij dhe një 22-vjeçari me iniciale F.K në mes të qytetit.

Pas sulmit, autori është arratisur dhe tashmë Policia është në ndjekje të tij.

Kliko per me shume info

Nuk dihen shkaqet e konflikti që shkaktoi vdekjen e të riut, por Policia tha se ishin motive të dobëta.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here