“Porsche” futet në trotuar dhe merr para kalimtarët, 4 të vdekur

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjermani, ku kanë humbur jetën 4 persona.

Mediat gjermane bëjnë me dije se një makinë “Porsche” ka hyrë me shpejtësi nga rruga në trotuar duke goditur disa kalimtarë të rastit.

Kliko per me shume info

Një zëdhënës i zjarrfikësve tha për gazetën “Berliner Morgenpost”, se nga përplasje kanë gjetur vdekjen katër persona, mes të cilëve edhe një foshnjë.

Drejtuesi i makinës së bashku me shoqëruesin kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa morën ndihmë të shpejtë mjekësore në vendin e aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here