Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aktori i jep fund jetës, gjendet i varur në banesë

Tragjik ka rezultuar fati i aktorit italian Federico Palmieri, i cili u gjet i varur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi në dje pasdite në Piazza të Bolonjës.

Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.

Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij.

Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.