I japin fund, Rovena Dilo ndahet nga balerini

Kliko per me shume info

Kur bëhet fjalë për jetën private, Rovena Dilo preferon gjithmonë që të mos flase.

Këtë pjesë mundohet ta mbajë sa më hermetike dhe madje edhe për lidhjen e saj me balerinin Eltion Merja dihen shumë pak detaje.

Kliko per me shume info

Megjithatë së fundmi burime për “Panorama Plus” kanë treguar se Rovena është ndarë nga balerini pas 3 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Ata nuk ndiqen më në Instagram dhe kanë fshirë të gjitha fotot që shfaqeshin bashkë.

Historia e tyre e dashurisë lindi në skenën e spektaklit “Dancing With The Stars” dhe ende nuk dihet arsyeja që çoi në këtë vendim.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here