Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I japin fund, Rovena Dilo ndahet nga balerini

Kur bëhet fjalë për jetën private, Rovena Dilo preferon gjithmonë që të mos flase.

Këtë pjesë mundohet ta mbajë sa më hermetike dhe madje edhe për lidhjen e saj me balerinin Eltion Merja dihen shumë pak detaje.

Megjithatë së fundmi burime për “Panorama Plus” kanë treguar se Rovena është ndarë nga balerini pas 3 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Ata nuk ndiqen më në Instagram dhe kanë fshirë të gjitha fotot që shfaqeshin bashkë.

Historia e tyre e dashurisë lindi në skenën e spektaklit “Dancing With The Stars” dhe ende nuk dihet arsyeja që çoi në këtë vendim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.