Zjarr në Fier/ Përfshihet nga flakët pylli i Cakranit

Kliko per me shume info

Dy vatra zjarri ka rënë këtë mbasdite në pyllin e Cakranit që prej orës 15 :00

Zjarrin e favorizon edhe era dhe vazhdon akoma.

Kliko per me shume info

Zjarri pranë ullishtes së zonës.

Në vendngjarje janë forcat zjarrëfikëse të Fierit, Patosit dhe Roskovecit.

Terreni është i vështirë, por fatmirësisht nuk rrezikohen banesa .

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here