Elefantët shkelin njerëzit, të paktën 17 të lënduar (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një paradë në Sri Lanka ka rrezikuar të përfundojë në tragjedi pasi dy elefantë kanë marrë përpara dhe kanë shkelur njerëzit në rrugë.

Elefantët nisën të vrapojnë dhe të shkelin personat e shumtë që ndodheshin aty pranë. 17 persona raportohet se kanë mbetur të plagosur nga kjo ngjarje.

Kliko per me shume info

 

 

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here