Lëvizje në Vlorë, jep dorëheqjen drejtori i Kadastrës, ja kush e zëvendëson

Kliko per me shume info

Alteo Nazëraj do të jetë drejtori i ri i Kadastrës. Vendimi për emërimin e tij në këtë post erdhi pas dorëheqjes së drejtuesit aktual Florian Almadhi, që qëndroi në këtë detyrë vetëm 5 muaj.
Ende nuk dihen shkaqet e vendimit të Almadhit për dorëheqjen, ndërsa tashmë Kadastra e Vlorës do të drejtohet nga Nazëraj, i cili është jurist dhe punon prej 10 vitesh si specialist.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here