E FUNDIT/ Burri godet me sëpatë vajzën dhe gruan në Vlorë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë.

Sipas raportimeve të para një burrë ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e tij.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihen motivet që çuan në këtë akt kriminal.

Identitetet e të plagosurve ende nuk bëhen të ditur, por mësohet se janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Vlorës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here