VIP

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë.

Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

‘Nuk është e lehtë të vdesësh’, ka shkruar ajo këngëtarja shoqëruar me disa emoji duke qarë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, por mbetet për t’u qartësuar nga Fjolla.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close