Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E dhimbshme/ Vdes një person në ndërtesën 40 katëshe

Një person ka rënë nga lartësia e një ndërtesë në lagjen “Lakërishtë” në Prishtinë.

Personi dyshohet se ka vdekur pasditen e sotme në Prishtinë.

Raportohet se ky person ka rënë nga hapësira e ashensorit në ndërtesën 40 katëshe në Prishtinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.