Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Ka ndërruar 3 herë emrin? Nisin hetimet për Mark Babanin

Prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun e Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili u akuzua dy ditë më parë nga Partia Demokratike se ka ndërruar 3 herë emrin dhe se ka fshehur dënime të marra jashtë vendit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.