Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Makina e policisë përplaset në Levan-Tepelenë, katër të plagosur

Pesë persona mbetën te plagosur nga përplasja e dy automjeteve te kthesa e Kashishtit në aksin rrugor Levan – Tepelenë.

Një nga makinat e përfshira në aksident është mjet i policisë. Si pasoje e perplasjes mesohet se mbeti i plagosur shoferi A.D. 49 vjeç dhe pasagjeri V.Z. 26 vjeç.

Automjeti i dytë është një Volkswagen, i drejtuar nga 51-vjeçari me iniciale A.Z. Ky i fundit mbeti i plagosur së bashku me dy pasagjeret që ndodheshin në mjetin e tij, 44-vjeçarja V.Z. dhe 60-vjeçarja B.B.

Të plagosurit ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.