Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Përplasen 2 automjete në Paskuqan, katër të aksidentuar

Një aksident rrugor ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.

Pas përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të dëmtuar, jashtë rrezikut për jetën 4 shtetas, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi E.T dhe 3 të tjerë, A. LL, A. K, G. K, të cilët ndodheshin të bllokuar në po të njëjtin mjet.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.