Kosova - Rajoni

Dy motrat simpatike hyjnë njëherazi në policinë e Kosovës

Diten e djeshme janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Dhe në gjeneratën e 54-të e Policisë së Kosovës, ajo që ka rënë në sy nga ceremonia e diplomimit ishin dy motrat Konjufca.

Ato rrugëtimin e tyre e kanë vazhduar së bashku edhe në polici, duke qëndruar të pandara.

Fotografia e dy motrave kosovare po bën jehonë në rrjetet sociale.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close