Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dy motrat simpatike hyjnë njëherazi në policinë e Kosovës

Diten e djeshme janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Dhe në gjeneratën e 54-të e Policisë së Kosovës, ajo që ka rënë në sy nga ceremonia e diplomimit ishin dy motrat Konjufca.

Ato rrugëtimin e tyre e kanë vazhduar së bashku edhe në polici, duke qëndruar të pandara.

Fotografia e dy motrave kosovare po bën jehonë në rrjetet sociale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.