Lajmi i fundit

Ngjarje e rëndë në Librazhd, 75-vjecari hidhet nga ura në mes të qytetit

Një burrë në Librazhd është vetëhedhur nga ura mbi lumin Shkumbin duke gjetur vdekjen.

Mësohet se viktima është Shaqir Facja, rreth moshës 75-vjeçare.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe bashkë me zjarrfikësit kanë bërë të mundur edhe nxjerrjen e trupit të viktimës.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close