Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Video/ Dalin pamjet e sherrit masiv në shkollë, roja ndërhyn për t’i ndarë

Pak ditë më parë nxënësit e një shkolle në Prizren janë përfshirë në një sherr masive.

Mediet kosovare raportojnë se sherri ka ndodhur afër një lokali, që është hapur së fundmi pranë shkollës, ndërsa publikojnë dhe pamjet e përplasjes masive mes të rinjve.

Për t’i ndarë nxënësit e përfshirë në këtë përleshje fizike ka ndërhyrë sigurimi i shkollës.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj përplasjeje masive mes nxënësve, e cila ka bërë jo pak bujë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.