Aktualitet

Aksidenti me 1 të vdekur dhe 4 plagosur në Korçë, ja kush është viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë.

Viktima është Agron Qamo 52 vjec nga Kamza.

i plagosur ka mbetur Danjel Hyka 32 vjec drejtues i mjetit Benz, banues ne fshatin Petrushe.

Fiqerete Qamo 49 vjec. K. A.10 vjec. Gentjana Akballa.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close