Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Autobusi përplas fugonin dhe makinën, ka të lënduar

Nuk kanë të ndaluar aksidentet në këtë diel të përgjakshme.

Pas aksidenteve me viktima në Rrugën e Kombit, Korçë dhe me të plagosur në disa zona të vendit, një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Këtë herë aksidenti ka ndodhur në Kavajë.

Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon dhe nje makine.

Ende nuk dihet sa është numri i të plagosurve, por mësohet se dy ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Policia ka nisur hetimet për rastin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.