Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Aksident i rëndë. Përplasen tre makina, 3 të plagosur

Një aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne Peqin.

Mesohet se dy mjete jane perplasur mes tyre.

Dhe eshte perplasur nje grua

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.