Sport

Elis Bakaj shënon dhe i jep fitoren skuadrës bjelloruse

Elis Bakaj vazhdon të shkëlqejë në kampionatin bjellorus me fanellën e Shakhtjor Soligorsk.

Sulmuesi shqiptar në minutën e 65-të, ka kaluar skuadrën e tij në avantazh, në transfertën e Islok Minskut që përfundoi me rezultaitin 1-0.

Bakaj shënoi golin e tij të 9-të në kampionat, duke treguar se është në një formë shumë të mirë. Ai madje ka dhuruar dhe 7 asiste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close