VIP

Ermali publikon foton me Amin, dhe i hap sfidë vajzave

Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi.

Ai ka pozuar përkrah bashkëshortes Amarda, e cila duket shumë e lumtur dhe e qeshur, me siguri me ndonjë nga ato shakatë që bën partneri i saj.

Pikërisht kjo ka qenë edhe ideja e publikimit të fotos nga ana e Ermalit, i cili pyet të gjitha vajzat:

‘Hë mi goca, më mirë një burrë me lek apo një burrë që të bën të qeshësh?’, shkruan Mamaqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close