Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Inter, Milan dhe Juventus në garë për mesfushorin e Premier League

Nemanja Matic i Manchester United ka tërhequr vëmendjen e skuadrave elitare italiane.

Sipas një raporti të Daily Star mesfushori defensiv është në radarët e Juventus, Inter dhe Milan.

Kontrata e serbit shtatlartë skadon në fund të sezonit dhe tre klubet po luftojnë për ta siguruar lojtarin me parametra zero.

Ai është kthyer në një lojtar i padëshirueshëm në Old Trafford dhe trajneri Ole Gunnar Solskjaer i ka dhënë shumë pak minuta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.