Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Keni plane? Moti do t’ju surprizojë për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira.

Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet.

Edhe pse ka ardhur vjeshta, dielli akoma e ka fuqinë si në periudhën e verës.

Temperaturat parashikohen nga 15ºC deri në 29ºC në zonat malore, nga 15ºC deri në 32ºC në zonat e ulëta dhe në zonat bregdetare nga 17ºC deri në 30ºC.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.