Soft

Keni plane? Moti do t’ju surprizojë për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira.

Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet.

Edhe pse ka ardhur vjeshta, dielli akoma e ka fuqinë si në periudhën e verës.

Temperaturat parashikohen nga 15ºC deri në 29ºC në zonat malore, nga 15ºC deri në 32ºC në zonat e ulëta dhe në zonat bregdetare nga 17ºC deri në 30ºC.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close