Aktualitet

Tirana pa drita nesër dhe pasnesër, zonat dhe oraret

Nesër dhe pasnesër (16-17 shtator) disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë. Kjo për shkak të punimeve në kabinat elektrike, njofton OSHEE.

16 shtator, ora 09:00 -12:00, rruga “Vëllezërit Manastirli”

09:00-15:00, rruga “Riza Jasa”, rruga “Fortuzi”, rruga “Maliq Muco”, rruga “Shehahmet Pazari”

12:00-15:00, rruga “Sandër Prosi”, rruga “Mihal Ciko”

17 shtator, ora 09:00-15:00, rruga “Xhorxhi Martini”, pas Restorant “Rozafa”

09:00-12:00, rruga “Skënderbej”

12:00 – 15:00, rruga “Sotir Peci”

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close