Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vrasja e ish-policit Santiago Malko, zbardhet emri I personit të ndaluar, u kap nga kamerat

Blendi Teta është personi I ndaluar nga policia e Tiranës ditën e sotme në lidhje me vrasjen e ish-policit Santiago Malko.

Sipas policisë, mësohet se Teta është filmuar nga kamerat e sigurisë në vendin e ngjarjes natën e atentatit të ndodhur në kinostudio pranë një lavazhi ku viktima po dilte me makinën e tij.

Ndalimi I Blendi Tetës mësohet se është bërë pasi pavarësisht pamjeve të kamerave kur është marrë në pyetje ai ka mohuar që të ketë qeë në vendin e ngjarjes në kohën kur ka ndodhur krimi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.