Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë

Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë.

Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”.

Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe mjeti i oficerëve të policisë është marrë me një karrotrec.

Nga përplasja e dy makinave nuk ka të lënduar, por vetëm dëme matriale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.