Aktualitet

Kamioni përplaset me Benz-in në Korçë, plagoset rëndë një person

Një kamion është përplasur me një mjet tip ‘Benz’ mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Kashpticë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person.
Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar rrethanat e saj.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close