Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LAJM I FUNDIT/ Arbër Çekaj mbahet në Gjermani

Është shtyrë për të disatën herë seanca për Arbër Çekajn, që akuzohet për trafikun e 613 kilogramëve drogë nga Gjermania.

Shkak për shtyrjen e seancës është bërë vonesa e letërporosisë, që ai është njoftuar për nisjen e procesit gjyqësor në vendin tonë.

Në seancë mungonte dhe avokati mbrojtës i Çekajt, Maks Haxhia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.