Aktualitet

Rama poston fotot e 10 ekselentëve, uron nxënësit për vitin e ri shkollor

https://web.facebook.com/edirama.al/photos/pcb.10156991595696523/10156991594331523/?type=3&theater

 

Kryeministri Edi Rama ka uruar nxënësit për vitin e ri shkollor 2019-2019.

Rama në një postim në Facebook, ka publikuar 10 foto të nxënëve që shkëlqejnë në çdo lëndë.

“Me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES

dhe me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën, mësuesve e prindërve të tyre në të gjithë Shqipërinë, një Vit të Ri Shkollor sa më të mbarë🙏

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close