Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kamera e fshehtë/ Seks dhe dhurata për provimet e Universitetit

Emisioni ‘Stop’ sjell sonte një tjetër skandal, përmes kameras së fshehtë.

Burime nga stafi i ngushtë i programit të mirënjohur, bëjnë me dije, se auditoret e Universitetit dhe mënyra sesi merren provimet në to, do të jenë në qendër të skandalit.

‘Stop’ ka dokumentuar me zë dhe figurë, sesi pedagogu i kërkon një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve.

Jo vetëm lëndën e tij, por nëse vajza është e gatshme, për atë që i kërkon profesori, ai do t’ia zgjidhë të gjitha provimet, duke korruptuar edhe kolegët me njohje e dhurata.

Për cilin universitet dhe pedagog bëhet fjalë, është e pamundur të mësohet nga drejtuesit e programit.

Gjithçka do të zbardhet sonte në mbrëmje në ekranin e TV Klan, në orën 20.10.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.