Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lajm i keq për fansat e Capital T, shtyhet koncerti i Tiranës

“Time capsule”, koncerti i shumëpritur i reperit Capital T shtyhet për shkak të motit.

Vetë artisti ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram se koncerti do të mbëhet një ditë më vonë, më 20 shtator.

Sa i përket vendit dhe orës, asgjë nuk ndryshon. Ndërsa për të ftuarit special, nuk dihet nëse do ketë ndryshime prej axhendës së tyre.

“Siç edhe e keni pa krejt osht gati në sheshin Nene Tereza.

Mirepo per shkak te motit i cili parashikon shi pergjate gjithe dites se neserme, Time Capsule mbahet nje dite ma vone, 20 shtator, i njejti ven, e njejta ore.

Sigurisht krejt biletat e shituna jane te rregullta pavarsisht dates.

Ju falenderoj shume per mirekuptimin e shpresoj qe nuk ju kemi shkaktu asnje pengese.

Per cdo send lidhun me ket ceshtje shkruani ne [email protected] e dikush ju pergjigjet menjehere. Shihemi pasneser!!”, shkruajti Capital T.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.