Aktualitet

EMRI/ I riu qëllohet me thikë pranë ‘Dollarit’

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në qytetin e Shkodrës.

Një ri është qëlluar me thikë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për këtë në Spital

I riu quhet Kledis Smajli.

Smajli është qëlluar me armë të ftohtë pranë zonës së njohur si ‘Dollari’ në qytet

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close